Konsultacje Dietetyczne Online


Dietetyk online to rozwiązanie dla wszystkich zapracowanych i zabieganych w życiu codziennym. W każdym miejscu masz możliwość wirtualnego spotkania z Twoim osobistym dietetykiem bez wychodzenia z domu. Ten pierwszy krok do zmian w Twoim życiu, jakim jest konsultacja dietetyczna, stał się jeszcze łatwiejszy. Wystarczy, że umówisz się na wizytę i połączysz się z dietetykiem poprzez komputer lub telefon. Nigdy nie było to prostsze!

Dieta online jest naprawdę komfortowa! Wszystko odbywa się drogą mailową i poprzez Skype’a. Bez zbędnych formalności, zajmowania czasu, dojazdów – szybko i wygodnie. Dietetyk w Ełku może pomóc teraz pacjentom z całej Polski, a nawet świata.

Po rozpoczęciu dietoterapii jesteś w stałym zdalnym kontakcie ze specjalistą, a Twoje postępy są monitorowane na bieżąco. Ta stała opieka da Ci wsparcie, a także poczucie bezpieczeństwa nad prawidłowym przebiegiem diety. Mimo braku spotkań zdalny kontakt z dietetykiem w Ełku zapewni Ci kontrolę oraz potrzebną pomoc. Konsultacje dietetyczne online są skuteczne, a jednocześnie komfortowe.

Każdy jadłospis i trening jest dobierany indywidualnie. Gwarantuję Ci opracowanie spersonalizowanego, smacznego i skutecznego programu żywieniowego. Układanie diety online daje takie same efekty jak konsultacje w gabinecie.

Gwarantuję Ci opracowanie spersonalizowanego, smacznego i skutecznego programu żywieniowego.

Moją wizytówką są zadowoleni pacjenci, którzy po skorzystaniu z moich porad mogą dzisiaj cieszyć się zdrowiem, dobrą kondycją i poprawą funkcjonowania całego organizmu. Zmiana diety wiąże się nie tylko z pozbyciem się nadmiaru kilogramów, ale także metamorfozą całego stylu życia – gwarantuje lepszą jego jakość.

Autorski plan żywieniowy Urszula Pietraszek-Wojnach 

+48 504 663 321

Moje metody poparte są wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami. Odbiegają od popularnych diet, a także obalają mity na temat odchudzania. Co jest jednak najważniejsze, mój autorski plan żywieniowy i treningowy gwarantuje uzyskanie pożądanych efektów. Spersonalizowaną dietę online mogę przygotować właśnie dla Ciebie. Nie zwlekaj więc i zadbaj o siebie już teraz! Umów się na konsultację dietetyczną w Ełku i online.

Bez względu na to, czy mieszkasz w takich miejscowościach jak: Gołdap, Giżycko, Olecko, Pisz, Grajewo, Węgorzewo, Mikołajki, Mrągowo, Augustów, Warszawa, Gdańsk, Poznań czy Wrocław to zawsze masz możliwość skorzystania z moich porad online.