Trening personalny


Od kilku lat obserwuję niepokojącą sytuację. Osoby, które na co dzień nie podejmują świadomie aktywności fizycznej, dodatkowo zmagające się z nadwagą, wadami postawy lub innymi chorobami podejmują się treningu, który z założenia przeznaczony jest dla osób sprawnych i wydolnych.
Chęć podjęcia zmian, czasem prowadzi je w miejsca nieodpowiednie dla ich stanu fizycznego i psychicznego. Co skutkować może źle dobranymi obciążeniami, złą intensywnością, co w najlepszym wypadku prowadzi do zniechęcenia i zaprzestania ćwiczeń, natomiast w najgorszym przypadku prowadzi do poważnych kontuzji bądź pogłębienia schorzeń.

Od ponad 20 lat specjalizuję się w treningu kickboxserskim. Na bazie doświadczeń zdobytych podczas długoletniej pracy, przygotowałam autorski trening oparty na założeniach zdrowotnych, modyfikowalny przy ograniczeniach ciała, nieobciążający nadmiernie układu sercowego, mięśniowego i nerwowego. Trening ten ma dać ci rześkość podczas wykonywania codziennych czynności życiowych bez męczenia się, ma korygować wady postawy, ma utrzymać prawidłową wagę i zatrzymać na jak najdłużej procesy starzenia się. Po ćwiczeniach wykonanych według moich wskazówek masz czuć się subiektywnie silną, pełną energii witalnej, zdrową, nienadmiernie zmęczoną. Kiełkować powinna chęć do zmian, do podejmowania wyzwań, do spacerów, kontaktów towarzyskich, masz być uśmiechnięta i kochać siebie. Jeśli sama nie masz odwagi, weź przyjaciółkę, córkę, męża.

W kameralnej atmosferze, we współpracy z Urszulą Pietraszek-Wojnach pomogę osiągnąć wam cel!